rezervujte si svůj pokoj

Jsme vždy velice rádi, když nám sdělíte vaše dojmy z našeho hotelu. Zajeli jste si k nám na romantický víkend? Strávili jste u nás pár noci při firemním meetingu? Dejte vědět managementu hotelu na drlickova@greengondola.cz jak jste byli spokojeni. Zpětná vazba od vás je to, co nás posouvá dál a přispívá ke zkvalitnění našich služeb.

Děkujeme!

Ubytování květen 2018

Dobrý den,

služby Vašeho hotelu jsme využili již podruhé. Velmi oceňujeme možnost zajištění vstupenek, což je velmi příjemný bonus k hotelovým službám. Personál restaurace byl ochotný a vstřícný, slečny recepční též....určitě, prosím, pochválit. Věřím, že pokud se do Plzně ještě vrátíme, bydlíme 100% u Vás. Hotel má velký bonus v podobě umístění, vše velmi blízko, což je skvělé.

Přeji Vám hodně spokojených klientů, ať se Vám daří.

S pozdravem

Jana Zrůstová

Ubytování květen 2018 balíček

Zdravím.

Jako vždy jsme byli u Vás moc rádi.

Vstupenky na fotbal byly super.

Jedeme k Vám opět v říjnu na festival a ještě nám zbývají 2 poukazy od Allegrie.

Jezdíme si k Vám odpočinout, výborně povečeřet a vypnout každodenní starosti.

Včera jsem zapomněl, na pokoji 16 nesvítí světlo na chodbičce.

Nám to nevadilo, svítí jinde.

Na závěr slíbená recenze: Až se příště narodím, chci být GREEN, GREEN GONDOLA!

Ještě jednou děkujeme a přejeme hezké léto. To se k Vám nedostaneme, moc práce.

Brychta

UBYTOVÁNÍ

UBYTOVÁNÍ DUBEN 2018

Dobrý večer,
Slunečný víkend v Plzni je za námi a já bych Vám chtěla velmi poděkovat za služby hotelu, stejně jako vstřícnost a milé vystupování personálu (v hotelu i restauraci). Ubytování bylo perfektní, wellness luxusní, kuchyně vynikající. Navymýšlely jsme si toho dost (před pobytem i během něj), ale nic nebyl problém, ve všem jste nám vyšly vstříc!! Když po mně někdo bude chtít typ na ubytování v Plzni, budete jasnou volbou!!
Děkujeme a přejeme další spokojené hosty!! Za všechny Pavlína Pokorná

VÍKENDOVÝ BALÍČEK, MARTINA NÁPRAVNÍKOVÁ, ÚNOR 2018

Dobrý den,

děkujeme za krásný víkend, byli jsme spokojeni se vším, příjemný personál, výborná obsluha a velice chutné a krásně připravené jídlo. Budeme Vás doporučovat.

Nápravníková

UBYTOVÁNÍ, JAROSLAV NOREK, ÚNOR 2018

Dobrý den,

rád vám sdělím, že pobyt u vás byl skvělým zážitkem a byli jsme velmi spokojeni. Vše bylo na velmi vysoké profesionální úrovni a ještě jednou bych rád poděkoval celému kolektivu za milý a skvělý přístup. Počítám s využitím vašich služeb i v budoucnu. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho pracovních i soukromých úspěchů.

Jaroslav Norek

UBYTOVÁNÍ, LUMÍR FRANTIŠÁK, PROSINEC 2017

Dobrý den, paní Chalupská,

děkuji za velmi příjemný víkend. Nejvíce bych vyzdvihl vynikající jídlo a velmi profesionální příjemný personál.

Moc děkujeme a přeji hezký den
FrantišáK

UBYTOVÁNÍ, ALŽBĚTA KNAPKOVÁ, PROSINEC 2017

Dobrý den, paní Chalupská,

byli jsme velmi spokojeni. Oceňuji hlavně výbornou kuchyni.

S pozdravem
Alžběta Knapková

UBYTOVÁNÍ, JIŘÍ ČABRADA, LISTOPAD 2017

Vážená paní Chalupská,

již poněkolikáté jsme využili Vašeho hotelu Green Gondola v Plzni pro ubytování našich hostů ze zahraničí při mezinárodních akcích aikido, které v Plzni pravidelně pořádáme. Hosté jsou zpravidla z Japonska, Švédska, Ukrajiny, ale letos, při pořádání velkého mezinárodního setkání, byli ubytováni i hosté z Holandska, Ruska, Rakouska, Itálie, Maďarska, Německa, i z Indonésie. Zejména pak ti zvyklí na vyšší standard, jako např. ze Švédska a Japonska, jsou opakovaně velmi spokojeni se službami Vašeho hotelu, s atmosférou, prostředím a profesionálním přístupem Vašeho personálu. Vzhledem k plánovaným dalším akcím v následujícím roce, budeme i nadále Váš hotel s radostí a důvěrou opětovně doporučovat všem našim hostům.

Těšíme se na další spolupráci.

S přátelským pozdravem
Jiří Čabrada,
leader oddílu Aikido Plzeň a prezident Bohemia Aikikai

UBYTOVÁNÍ MANŽELÉ KROBOVI, ŘÍJEN 2017

Dobrý den,

moc se nám u Vás líbilo. Prostředí nádherné a personál usměvavý a ochotný. Jedinou chybičkou byla propadlá vstupenka do pivovaru, která nám byla nabídnutá jako kompenzace za jednu nefunkční trysku ve vířivce. Slečna recepční nám místo toho poté nabídla i jiné možnosti a my si vybrali a byli nakonec spokojeni.
Balíček byl dobře sestaven a ochotu upravit časově jednotlivé procedury na základě našeho přání jsme velmi ocenili.
Věříme, že někdy v budoucnosti Vaše služby opět využijeme.

S pozdravem,
manželé Krobovi

UBYTOVÁNÍ PAN VÁCLAV, ČERVEN 2016

Dobrý den,

byli jsme spokojeni maximálně. Kuchyně super. Pan vrchní nám vše vysvětlil, když jsme si nebyli jistí složením jídla. Recepce byla velice milá a ochotná. Jedinou trošku výtku máme ale to je prkotina - klimatizace v pokoji byla hlučnější v tom krásném tichu, ale po vypnutí se pak spalo jako v bavlnce. Zeptám se na jakých www stránkách je hodnocení hotelu. Rád bych tam to své přidal.

Pěkní den,
Václav