Reference

Jsme vždy velice rádi, když nám sdělíte vaše dojmy z akce, která proběhla právě u nás. Zajeli jste si k nám na romantický víkend? Organizovali jsme pro vás firemní či soukromou akci? Dejte vědět managementu hotelu na chalupska@greengondola.cz jak jste byli spokojeni. Zpětná vazba od vás je to, co nás posouvá dál a přispívá ke zkvalitnění našich služeb.

Děkujeme!


Ubytování pan Václav, červen 2016

Dobrý Den

Byli jsme spokojeni maximálně kuchyně super pan vrchní nám vše vysvětlil když jsme si nebili jistí složením jídla

Recepce byla velice milá a ochotná

Jedinou trošku Vítku máme ale to je prkotina klimatizace v pokoji byla hlučnější v tom krásném tichu a po vypnutí se pak spalo jako v bavlnce

Zeptám se na jakých ww stránkách je hodnocení hotelu ráb bych tam dal své hodnocení

Pěkní den Václav

Ubytování paní Kotlářová, červen 2016

Dobrý den, paní Urbanová,

strávili jsme v hotelu víkendový pobyt. Moc se nám v hotelu líbilo, nic nám nechybělo, personál byl milý, jídlo dobré.
Jednou větou "Byli jsme moc spokojeni".
Manželé Kotlářovi

Ubytování 10.-12.7.2015, Dubovská

Dobrý den,
s pobytem v Hotelu Gondola jsme byli velmi spokojeni.
Všichni byli velice milí, slečna Koubová na recepci (už bohužel přesně nevím jméno) byla také moc ochotná a milá. Využili jsme i wellness centrum, vířivka jedním slovem úžasná, hodina byla málo... Měli jsme rověž objednánu masáž zad, a mohu říci, že pan masér byl opravdu milý a masáž příjemná. Pokoj byl rovněž krásně uklizený.
Se službami restaurace jsme také byli spokojeni, u snídaní široký výběr a i možnost objednání omelety apod. Obsluha také na výbornou. Večeře a zákusek také velice chutné, pochvala kuchaři 🙂
Dalších připomínek k pobytu nemáme, snad jen, že víkend nám opravdu utekl jako voda..
S pozdravem a přáním hezkého dne
Miroslava Dubovská

Ubytování 5.-6.7.2015, Zábrodská

Dobrý den. Ráda odpovím na Vaše otázky.Na všechny otázky odpovím kladně.Menší problém s otvíráním dveří vstupní kartou a doplnění šamponu na vlasy,vyřešily obě slečny recepční bleskurychle.Personál velmi milý,pozorný,usměvavý.Číšník vstřícně plnil naše přání,jak ve filmu Obsluhoval jsem anglického krále-kdy přesně věděl co si asi objednáme.Jídlo chutné a pivo Purkmistr výborné.Jen větší zahrádka k venkovnímu posezení nám chyběla.Byl to náš pobyt k 25výročí svatby a opravdu se povedl.Umístění v klidné části města,krásné okolí,pěkná procházka i počasí přálo.Děkujeme všem.Pěkný den.Zábrodská

Ubytování 22.-24.5.2015, Resslová

Vážená paní,
pobyt ve Vašem hotelu nás přímo nadchl. Tento pobyt dostal manžel od rodiny k šedesátinám a protože se ještě po 35 letech máme rádi, tak mě samozřejmě vzal sebou. Vždy bylo jeho přáním podívat se do Plzně, navštívit vše , co souvisí s pivem a pak kousek od Plzně navštívit výstavu letadek ve Zruči.Vše, co chtěl vidět, se mu splnilo. Váš hotel má výhodné umístění-je hned vedle centra, což nám vyhovovalo.
Služby ve vašem hotelu byly perfektní. Za naší přítomnosti byla na recepci slečna nebo paní Kubíková, která nás vždy vítala s úsměvem. Personál v restauraci ochotný, byla nám doporučena nabídka jídla, která nás nezklamala. Já za sebe a za manžela můžu jenom vyslovit pochvalu a poděkování za krásný pobyt ve Vašem hotelu a městě. Podívali jsme se do okolí, prohlídli samotné město,které je úžasné a právem je městem kultury.
Jsme nedaleko města Liberce, kde centrum města je zastavěno hrůznými moderními nákupními budovami a kde hlavně chybí parky a zeleň, kterouz Vám závidím.
Přeju Vám hodně spokojených návštěvníků jako jsme byli my.
Mějte se krásně.
Eva Resslová
Český Dub