Reference

Jsme vždy velice rádi, když nám sdělíte vaše dojmy z našeho hotelu. Zajeli jste si k nám na romantický víkend? Strávili jste u nás pár noci při firemním meetingu? Dejte vědět managementu hotelu na chalupska@greengondola.cz jak jste byli spokojeni. Zpětná vazba od vás je to, co nás posouvá dál a přispívá ke zkvalitnění našich služeb.

Děkujeme!


UBYTOVÁNÍ, JAROSLAV NOREK, ÚNOR 2018

Dobrý den,

rád vám sdělím, že pobyt u vás byl skvělým zážitkem a byli jsme velmi spokojeni. Vše bylo na velmi vysoké profesionální úrovni a ještě jednou bych rád poděkoval celému kolektivu za milý a skvělý přístup. Počítám s využitím vašich služeb i v budoucnu. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho pracovních i soukromých úspěchů.

Jaroslav Norek

UBYTOVÁNÍ, LUMÍR FRANTIŠÁK, PROSINEC 2017

Dobrý den, paní Chalupská,

děkuji za velmi příjemný víkend. Nejvíce bych vyzdvihl vynikající jídlo a velmi profesionální příjemný personál.

Moc děkujeme a přeji hezký den
FrantišáK

UBYTOVÁNÍ, ALŽBĚTA KNAPKOVÁ, PROSINEC 2017

Dobrý den, paní Chalupská,

byli jsme velmi spokojeni. Oceňuji hlavně výbornou kuchyni.

S pozdravem
Alžběta Knapková

UBYTOVÁNÍ, JIŘÍ ČABRADA, LISTOPAD 2017

Vážená paní Chalupská,

již poněkolikáté jsme využili Vašeho hotelu Green Gondola v Plzni pro ubytování našich hostů ze zahraničí při mezinárodních akcích aikido, které v Plzni pravidelně pořádáme. Hosté jsou zpravidla z Japonska, Švédska, Ukrajiny, ale letos, při pořádání velkého mezinárodního setkání, byli ubytováni i hosté z Holandska, Ruska, Rakouska, Itálie, Maďarska, Německa, i z Indonésie. Zejména pak ti zvyklí na vyšší standard, jako např. ze Švédska a Japonska, jsou opakovaně velmi spokojeni se službami Vašeho hotelu, s atmosférou, prostředím a profesionálním přístupem Vašeho personálu. Vzhledem k plánovaným dalším akcím v následujícím roce, budeme i nadále Váš hotel s radostí a důvěrou opětovně doporučovat všem našim hostům.

Těšíme se na další spolupráci.

S přátelským pozdravem
Jiří Čabrada,
leader oddílu Aikido Plzeň a prezident Bohemia Aikikai

UBYTOVÁNÍ MANŽELÉ KROBOVI, ŘÍJEN 2017

Dobrý den,

moc se nám u Vás líbilo. Prostředí nádherné a personál usměvavý a ochotný. Jedinou chybičkou byla propadlá vstupenka do pivovaru, která nám byla nabídnutá jako kompenzace za jednu nefunkční trysku ve vířivce. Slečna recepční nám místo toho poté nabídla i jiné možnosti a my si vybrali a byli nakonec spokojeni.
Balíček byl dobře sestaven a ochotu upravit časově jednotlivé procedury na základě našeho přání jsme velmi ocenili.
Věříme, že někdy v budoucnosti Vaše služby opět využijeme.

S pozdravem,
manželé Krobovi

UBYTOVÁNÍ PAN VÁCLAV, ČERVEN 2016

Dobrý den,

byli jsme spokojeni maximálně. Kuchyně super. Pan vrchní nám vše vysvětlil, když jsme si nebyli jistí složením jídla. Recepce byla velice milá a ochotná. Jedinou trošku výtku máme ale to je prkotina - klimatizace v pokoji byla hlučnější v tom krásném tichu, ale po vypnutí se pak spalo jako v bavlnce. Zeptám se na jakých www stránkách je hodnocení hotelu. Rád bych tam to své přidal.

Pěkní den,
Václav

UBYTOVÁNÍ PANÍ KOTLÁŘOVÁ, ČERVEN 2016

Dobrý den, paní Urbanová,

strávili jsme v hotelu víkendový pobyt. Moc se nám v hotelu líbilo, nic nám nechybělo, personál byl milý, jídlo dobré.
Jednou větou "Byli jsme moc spokojeni".

Manželé Kotlářovi

UBYTOVÁNÍ PANÍ DUBOVSKÁ, ČERVENEC 2015

Dobrý den,

s pobytem v hotelu Gondola jsme byli velmi spokojeni. Všichni byli velice milí, slečna Koubová na recepci (už bohužel přesně nevím jméno) byla také moc ochotná a milá. Využili jsme i wellness centrum, výřivka jedním slovem úžasná, hodina byla málo... Měli jsme rovněž objednánu masáž zad, a mohu říci, že pan masér byl opravdu milý a masáž příjemná. Pokoj byl rovněž krásně uklizený. Se službami restaurace jsme také byli spokojeni, u snídaní široký výběr a i možnost objednání omelety apod. Obsluha také na výbornou. Večeře a zákusek také velice chutné, pochvala kuchaři 🙂 Dalších připomínek k pobytu nemáme, snad jen, že víkend nám opravdu utekl jako voda.

S pozdravem a přáním hezkého dne,
Miroslava Dubovská

UBYTOVÁNÍ PANÍ ZÁBRODSKÁ, ČERVENEC 2015

Dobrý den,

pobyt v hotelu Gondola hodnotím velmi kladně. Menší problém s otvíráním dveří vstupní kartou a doplnění šamponu na vlasy vyřešily obě slečny recepční bleskurychle. Personál velmi milý, pozorný, usměvavý. Číšník vstřícně plnil naše přání jako ve filmu Obsluhoval jsem anglického krále, kdy přesně věděl, co si asi objednáme. Jídlo chutné a pivo Purkmistr výborné. Jen větší zahrádka k venkovnímu posezení nám chyběla. Byl to náš pobyt k 25tému výročí svatby a opravdu se povedl. Umístění v klidné části města, krásné okolí, pěkná procházka i počasí přálo.

Děkujeme všem. Pěkný den.
Zábrodská

UBYTOVÁNÍ PANÍ RESSLOVÁ 22.-24.5.2015

Vážená paní,

pobyt ve Vašem hotelu nás přímo nadchl. Tento pobyt dostal manžel od rodiny k šedesátinám a protože se ještě po 35 letech máme rádi, tak mě samozřejmě vzal sebou. Vždy bylo jeho přáním podívat se do Plzně, navštívit vše , co souvisí s pivem a pak kousek od Plzně navštívit výstavu letadeL ve Zruči. Vše, co chtěl vidět, se mu splnilo. Váš hotel má výhodné umístění-je hned vedle centra, což nám vyhovovalo. Služby ve vašem hotelu byly perfektní. Za naší přítomnosti byla na recepci slečna nebo paní Kubíková, která nás vždy vítala s úsměvem. Personál v restauraci ochotný, byla nám doporučena nabídka jídla, která nás nezklamala. Já za sebe a za manžela můžu jenom vyslovit pochvalu a poděkování za krásný pobyt ve Vašem hotelu a městě. Podívali jsme se do okolí, prohlídli samotné město,které je úžasné a právem je městem kultury. Jsme nedaleko města Liberce, kde centrum města je zastavěno hrůznými moderními nákupními budovami a kde hlavně chybí parky a zeleň, kterou Vám závidím. PřejI Vám hodně spokojených návštěvníků jako jsme byli my.

Mějte se krásně,
Eva Resslová
Český Dub