Reference

Green Gondola > Reference

Jsme vždy velice rádi, když nám sdělíte dojmy z Vašeho svatebního dne, který proběhl právě u nás. Dejte vědět managementu hotelu na drlickova@greengondola.cz jak jste byli spokojeni. Zpětná vazba od vás je to, co nás posouvá dál a přispívá ke zkvalitnění našich služeb.

Děkujeme!


Rodinná oslava červen 2018

Vážená paní inženýrko,

Předběhla jste mě s Vaším poděkováním---i já Vám chci velmi poděkovat za krásné odpoledne,které jsme u Vás strávili.Oslava se nám vydařila a to především díky Vám a Vašemu ochotnému personálu.Už při odchodu jsme říkali,že se rádi budeme k Vám vracet.

Přeji Vám krásné léto i mnoho vděčných klientů
Hřebcová

Svatba květen 2018

Dobrý den,

Byli jsme spokojeni a také dali doporučení dále. Jídlo bylo výborné a bylo ho dostatek. Velmi ochotný a milý personál. Další příjemný bonus v podobě ubytování.

Posílám pár fotografií.

Děkuji za spolupráci a přejí hezký den a budu se těšit na další spolupráci.

S pozdravem Eva Nováková

SVATBA

DUBEN 2018
Dobrý den
Děkujeme za příjemně prožité svatební odpoledne a večer ve Vaší restauraci. Můžeme Vás všem jedině doporučit. Až budeme mít k dispozici nějaké fotografie, rádi Vám některou z nich poskytneme.
S pozdravem manželé Vopatovi

OSLAVA NAROZENIN PÍ. NEDVĚDOVÁ, 17.3.2018

Dobrý den,

s uspořádáním oslavy jsme byli velice spokojeni a Vaše služby můžeme vřele doporučit.

Děkuji a přeji krásné jarní dny.

S pozdravem

Hana Nedvědová
D PROJEKT PLZEŇ Nedvěd s.r.o.

SVATBA KALINOVI, 3.2.2018

Dobrý den,

děkujeme. My jsme byli rádi, že jsme vše domluvili v takovém krátkém horizontu, a povedlo se to tak jak jsme chtěli jak u Vás, tak celý náš den. Za nás vše perfektní, nic co by mohlo být jinak nás nenapadá. Určitě, jakmile budeme mít od fotografa, tak pošleme 🙂

Rádi se vrátíme, a pokud se nás bude někdo ptát, určitě doporučíme.

Hezký den
Kalinovi

SVATBA FENCLOVI, 2.9.2017

Dobrý den, slečno Chalupská,

rádi bychom Vám poděkovali za perfektní spolupráci při přípravě naší svatby v restauraci Green Gondola. Velmi oceňujeme především Váš svědomitý přístup, vstřícné jednání a ochotu při plánování celé události. Chtěli bychom také pochválit Vaši kolegyni Janinu, která nám svým úsměvem a příjemným přístupem zpříjemnila nejen svatební den, ale i den před ním, kdy nám velmi ochotně pomáhala s přípravou salonku a dalších organizačních záležitostí. Pozitivně rovněž hodnotíme jídlo na svatební hostině i rautu. Vše bylo přesně podle našich představ a pokud se do budoucna naskytně nějaká další příležitost k oslavě, rádi se opět obrátíme na Vaši restauraci.

Děkujeme Vám za přání a ať se Vám dobře daří! 🙂

S pozdravem
manželé Fenclovi 🙂

SVATBA ŠINDELÁŘOVI, 9.9.2017

Dobry den pani Chalupská,

omlouvám se za pozdní odpověď. Byli jsme s Vašimi službami naprosto spokojeni a jsme rádi, ze jsme si vybrali Vás. Není co vytknout. A děkujeme, že díky Vám, vše proběhlo tak, jak mělo.

Pěkný den
Jitka Šindelářová

SVATBA BLÁHOVI, 30.9.2017

Vážená paní Chalupská,

děkujeme Vám i dalším zaměstnancům za velmi vstřícný přístup a péči. Byli jsme spokojení nadmíru 🙂 Hosté chválili jak jídlo, tak milý a ochotný personál, náš den jsme si tudíž užili i díky Vám na výbornou 🙂 Až budeme mít fotky k dispozici, rádi Vám je pošleme. Co se týče zlepšení - napadá nás jen onen páteční zádrhel s nerovnými stoly a pomačkanými ubrusy. Vaše sobotní péče však celkový dojem více než vyvážila, takže je naprosto kladný 🙂

Ještě jednou Vám i ostatním moc děkujeme a přejeme příjemné dny a pohodové hosty 🙂

Eliška a Josef Bláhovi

SVATBA LANGOVI, 16.9.2017

Dobrý den,

děkujeme za skvělou svatební hostinu i večerní raut. Obsluha byla příjemná a pozorná a jídlo vnikající!! Všichni svatebčané byli nadšeni!

Novomanželé Langovi

SVATBA PEROUTKOVI, 26.8.2017

Dobrý den, paní Chalupská,

chtěli jsme Vám moc poděkovat za perfektní organizaci svatební hostiny a servis při naší svatbě. Všechno klaplo a personál byl po celý večer profesionální a moc ochotný. Budeme se k Vám rádi vracet. V příloze posílám jednu fotku z domácí produkce při krájení dortu, pokud byste měla zájem, můžu pak poslat nějakou od profi fotografa.

Se srdečným pozdravem,
novomanželé Peroutkovi