Reference

Green Gondola > Reference

Jsme vždy velice rádi, když nám sdělíte dojmy z Vašeho svatebního dne, který proběhl právě u nás. Dejte vědět managementu hotelu na kolovratova@greengondola.cz jak jste byli spokojeni. Zpětná vazba od vás je to, co nás posouvá dál a přispívá ke zkvalitnění našich služeb.

Děkujeme!


SVATBA ŘÍJEN 2020

Paní Kolovratová,

byli jsme u Vás velmi spokojeni. Všichni se o nás moc hezky starali. I přes covidové komplikace vše proběhlo podle našich představ, ba ještě lépe. Fotky Vám určitě rádi pošleme, jakmile se jimi probereme a až dostaneme reprezentativní snímky od oficiálního fotografa pana Pinkera. Určitě se k Vám budeme rádi vracet, a to nejen na dobrý oběd, ale třeba i na oslavu našeho výročí. 🙂 Petr říkal, že Váš hotel má genia loci. A já s ním souhlasím. 🙂

S přáním pevného zdraví a dobré nálady,
Vlaďka a Petr

SVATBA ŘÍJEN 2020

Dobrý den,

i my ještě jednou děkujeme, všechno vyšlo dokonce lépe, než jsme si vůbec přáli 🙂
Fotky určitě zašleme, jen co nám je paní fotografka pošle 🙂

Všetičkovi

OSLAVA ZÁŘÍ 2020

Dobrý den, paní Kolovratová,

taky moc děkujeme. Služby byly perfektní a jídlo dobré, a tak jsme byli moc spojeni.

S pozdravem
Jana Zachová

SVATBA ZÁŘÍ 2020

Dobrý den, paní Kolovratová,

děkujeme za gratulaci.
Svatba v Gondole byla pro nás skvělá volba a moc děkujeme za vstřícný přístup jak Vás tak i personálu.
Našim hostům tak i nám se moc líbilo. Super byla možnost přespat nahoře 🙂 .

Zatím máme bohužel pouze fotky z mobilů od našich přátel. Fotograf nám slíbil dodání jeho profi kousků cca do 14 dní. Tak bychom některé zaslali až poté.

Děkujeme

Pěkný den

Lanzendorfovi

SVATBA SRPEN 2020

Dobrý den, paní Kolovratová,

chtěla bych Vám a celému hotelovému týmu poděkovat za výborný servis během naší svatební hostiny. Vše bylo perfektně připravené, obsluha se nám maximálně věnovala a ve všem nám vyšla vstříc. Jídlo bylo vynikající. Velké poděkování posíláme tedy i do kuchyně. Ještě jednou moc děkujeme!

Manželé Bekovi

SVATBA SRPEN 2020

Dobrý den,

moc děkujeme. Green Gondola byla rozhodně dobrá volba. Vše bylo naprosto skvělé. Byli jsme spokojení s jídlem, prostředím i obsluhou. Až nám fotograf dodá fotky, rádi vám je zašleme.

S pozdravem

Lucie Chýlková

SVATBA ČERVENEC 2020

Dobrý den, paní Kolovratová,

též bychom Vám chtěli mnohokrát poděkovat, jak za nás, za novomanžele, tak i za obě zúčastněné rodiny, že jste nám po celý svatební den dopřávali tak skvělý servis ... ☺Také by jsme chtěli moc poděkovat konkrétně Vám, za perfektní jednání a snahu nám vyjít maximálně vstříc, moc si toho vážíme ...
Až fotografie dostaneme do rukou, tak určitě nějaké zašleme, měly by být do 14 dnů hotové. Určitě někdy v budoucnu Vašich kvalitních služeb ještě využijeme ...
Mějte se krásně,

S pozdravem
manželé Kubíkovi

Svatba leden 2020

Dobrý den,

chtěli bychom všem, kteří se podíleli na přípravě naší svatební hostiny, moc poděkovat. Velké DÍK patří především paní Drlíčkové, která vše zorganizovala a vyhověla veškerým našim požadavkům. Všechno bylo krásně připravené, prostředí příjemné, obsluha velice milá a pozorná, jídlo výborné. Všichni jsme si to u vás moc užili, na tento den budeme ještě dlouho s úsměvem na tváři vzpomínat. Určitě vás budeme všude doporučovat.

Krásný den přejí novomanželé Pechovi.

Svatba listopad 2019

Dobrý den,
děkujeme, my jsme velmi rádi, že jsme si zvolili právě Gondolu. Výzdobu, kterou jste nám připravila byla velmi pěkná a byla jsem nadšena. Celkově s Vaším jednáním a komunikací jsem byla po celou dobu velmi spokojená.

S pozdravem Šedivá

Svatba říjen 2019

Dobry vecer pani Drlickova,

Moc Vam a personalu Green Gondola dekujeme. Nas svatebni den byl krasny a hezky jsme si to uzili diky Vasemu profesionalnimu pristupu, mile obsluze, vybornemu jidlu a prijemnemu prostredi. A nasi hoste byli take velmi spokojeni😊
A dekuji take za seznam dalsich kontaktu, ktere jste mi na zacatku poslala. Vyuzili jsme je pro ziskani fotografa, hudebnika, cukrarky a kvetinarky. A i zde jsme byli se vsim velmi spokojeni.

Prejeme Vam hezky vecer

Manzele Belfinovi

Z důvodu nařízení vlády je hotel i restaurace do odvolání uzavřena.
Green Gondola