Reference

Green Gondola > Reference

Jsme vždy velice rádi, když nám sdělíte dojmy z Vašeho svatebního dne, který proběhl právě u nás. Dejte vědět managementu hotelu na chalupska@greengondola.cz jak jste byli spokojeni. Zpětná vazba od vás je to, co nás posouvá dál a přispívá ke zkvalitnění našich služeb.

Děkujeme!


FIREMNÍ AKCE STAVEBNÍ SPOŘITELNA, 4.12.2017

Dobrý den, paní Chalupská,

já děkuji Vám za perfektní přípravu naší dnešní akce, velice dobře se mi s Vámi jednalo, byla jste vstřícná vůči našim požadavkům, účastníci byli spokojeni s příjemným prostředím, skvělým pohoštěním i dárkem na konci (a navíc měli možnost sledovat v přímém přenosu i závod obřího slalomu, což ani nečekali J). Takže se to všechno povedlo podle našich představ a já se budu těšit na naše další setkání v příštím roce.

Přeji Vám krásný předvánoční čas

Jaromír Kohl
Stavební spořitelna České spořitelny, a.s.

OSLAVA NAROZENIN PÍ. WINTROVÁ, 2.12.2017

Dobrý den, paní Chalupská,

moc děkuji za email, o chvíli jste mě předběhla, protože jsem sama byla připravená napsat, jen co budu mít v práci volnou chvilku. Vše bylo připraveno k naší naprosté spokojenosti, jídlo bylo výborné, vybral si opravdu každý podle své chuti, od "masožroutů" po vegetariány. Speciální poděkování mám vyřídit kuchaři za cuketové placičky a lososa s krevetami. Chutnalo ale všechno, a to i dětem. Vyřiďte, prosím, ještě jednou i poděkování slečně servírce, která nakonec zůstala sama na nás i plnou restauraci. Jednu chvíli to vypadalo, že by potřebovala ještě několik párů nohou i rukou. Přesto vše zvládla s úsměvem a ochotou, moc díky.

Moc děkujeme ještě jednou, přejeme také klidné předvánoční období a určitě pohostinnost Vaší restaurace rádi využijeme a budeme doporučovat.

Olga Wintrová

OSLAVA NAROZENIN PÍ. HERMANOVÁ, 25.11.2017

Dobrý den, paní Chalupská,

ráda bych Vám tímto dopisem poděkovala za Vaše služby. Dne 25. 11. 2017 jsme v salonku restaurace Gondola slavili 85. narozeniny mého otce. Pro úplnost dodávám, že to byla již třetí oslava (otec zde slavil také 75. a 80. narozeniny). Jednoznačně byla tato oslava nejlepší. Při zajišťování slavnostního obědu jsem se setkala s ochotou Vaší i Vašich zaměstnanců, vyšli jste nám ve všem vstříc např. při dodání vlastí květinové výzdoby, narozeninového dortu apod.

Stůl slečna servírka krásně prostřela, po celou dobu obsluhování byla milá a ochotná. Jídlo, které jsme vybrali zhodnotíme jako vynikající. Vše na sebe navazovalo, objednávky nápojů, jídla, kávy vše bez zbytečného čekání.

Oslava narozenin se díky tomu opravdu vydařila, za což vám patří ještě jednou velký dík. Přeji Vám jen samé spokojené zákazníky!

S pozdravem
Stanislava Hermanová v.r.

SVATBA ŠINDELÁŘOVI, 9.9.2017

Dobry den pani Chalupská,

omlouvám se za pozdní odpověď. Byli jsme s Vašimi službami naprosto spokojeni a jsme rádi, ze jsme si vybrali Vás. Není co vytknout. A děkujeme, že díky Vám, vše proběhlo tak, jak mělo.

Pěkný den
Jitka Šindelářová

SVATBA BLÁHOVI, 30.9.2017

Vážená paní Chalupská,

děkujeme Vám i dalším zaměstnancům za velmi vstřícný přístup a péči. Byli jsme spokojení nadmíru 🙂 Hosté chválili jak jídlo, tak milý a ochotný personál, náš den jsme si tudíž užili i díky Vám na výbornou 🙂 Až budeme mít fotky k dispozici, rádi Vám je pošleme. Co se týče zlepšení - napadá nás jen onen páteční zádrhel s nerovnými stoly a pomačkanými ubrusy. Vaše sobotní péče však celkový dojem více než vyvážila, takže je naprosto kladný 🙂

Ještě jednou Vám i ostatním moc děkujeme a přejeme příjemné dny a pohodové hosty 🙂

Eliška a Josef Bláhovi

SVATBA LANGOVI, 16.9.2017

Dobrý den,

děkujeme za skvělou svatební hostinu i večerní raut. Obsluha byla příjemná a pozorná a jídlo vnikající!! Všichni svatebčané byli nadšeni!

Novomanželé Langovi

SVATBA PEROUTKOVI, 26.8.2017

Dobrý den, paní Chalupská,

chtěli jsme Vám moc poděkovat za perfektní organizaci svatební hostiny a servis při naší svatbě. Všechno klaplo a personál byl po celý večer profesionální a moc ochotný. Budeme se k Vám rádi vracet. V příloze posílám jednu fotku z domácí produkce při krájení dortu, pokud byste měla zájem, můžu pak poslat nějakou od profi fotografa.

Se srdečným pozdravem,
novomanželé Peroutkovi

SVATBA VOTRUBCOVI, 19.8.2017

Dobrý den paní Chalupská,

večer u vás se nám moc líbil, všechno bylo naprosto vynikající (oběd, raut, snídaně na pokoj, prostory i obsluha, která nás večerem provázela). Na oficiální fotografie si počkáme prý ještě dva týdny, ale mohu vám zatím poslat fotku z krájení dortu (v příloze). Zároveň bychom chtěli poděkovat za nedělní pozdější check-out ze svatební apartmá – přišlo velmi vhod 🙂 Jakmile budeme mít další fotky z prostor v Gondole, rádi vám je zašleme.

S pozdravem a přáním příjemného dne,
Michal a Monika Votrubcovi

SVATBA VOLEROVI, 5.8.2017

Dobrý den, paní Chalupská,

chtěli jsme Vám moc a moc poděkovat za perfektní zajištění celé naší svatební hostiny a rautu. Jídlo bylo vynikající, personál milý a vstřícný, takže vše proběhlo naprosto perfektně a díky Vašemu dětskému koutku, kde si děti krásně vyhráli, i v klidu:-) Takže ještě jednou moc a moc děkujeme.

S pozdravem,
novomanželé Volerovi

SVATBA MEZEROVI, 22.7.2017

Dobry den,

děkujeme za přání. Vše bylo u Vás super. Děkujeme moc!

P.S. Akorát jsme u Vás zapomněli flashku. Pro tu se zastavíme v týdnu. Moc děkujeme ještě jednou!

Manželé Mezerovi