Vaše hodnocení

Green Gondola > Vaše hodnocení

Jsme vždy velice rádi, když nám sdělíte vaše dojmy z akce, která proběhla právě u nás. Zajeli jste si k nám na romantický víkend? Organizovali jsme pro vás firemní či soukromou akci? Dejte vědět managementu hotelu na chalupska@greengondola.cz jak jste byli spokojeni. Zpětná vazba od vás je to, co nás posouvá dál a přispívá ke zkvalitnění našich služeb. Děkujeme!


Svatba Caltovi, 29.10.2016

Vážená paní Urbanová,
V sobotu 29. Října 2016 jsme měli u Vás v Gondole svatební hostinu a raut.
Tímto bychom Vám chtěli poděkovat za skvělou komunikaci s Vámi, za skvělé jídlo, za milý personál a obecně za bezchybný den. S průběhem svatby jsme byli maximálně spokojení, vše proběhlo dle plánu a bez komplikací a dle zpětných reakcí se akce vydařila. Určitě Vás můžeme doporučit.
Moc děkujeme za vše.

Oficiální fotografie budou za měsíc, v případě Vašeho zájmu je rádi pošleme.

Mějte se krásně a hodně spokojených zákazníků.
S pozdravem

Lenka a Pavel Caltovi

Svatba Rejšilovi, 20.8.2016

Dobrý den paní Urbanová,
chtěli bychom Vám tímto poděkovat za bezchybné zázemí naší svatební hostiny. Všichni hosté a samořejmě i my, jsme byli nadšeni prostředím, jídlem a v neposlední řadě ochotným a milým personálem :). Děkujeme také za tzachování dětského koutku, který se využil opravdu naplno! Náš den jsme si u Vás moc užili, jídla byl opravdu dostatek a i rozpočet na pití překvapivě stačil. Budeme Vás dále doporučovat. Moc děkujeme, jste skvělí.
--
Karel Rejšil

Svatba Wišniowski, 26.6.2016

Dobrý den paní Urbanová,
omlouvám se, že odepisuji s takovýmto zpožděním. Čekali jsme na fotografie :-). Průběh hostiny byl senzační. Obsluha naprosto v pořádku. Rozhodně budeme Gondolu doporučovat. Jídlo bylo také úžasné, nebojím se říci, že zatím nejlepší co jsme v Plzni jedli. Do budoucna je Gondola naše nejlepší místo pro večeři, nebo i oběd :-). Fotografie zasílám v odkazu v druhém emailu. Svatební cestu jsme trávili v Beskydech, Polsku a ve Vídni. Ještě jednou mnohokrát děkujeme za vše. Byli jste úžasní.
Mějte se krásně 🙂

S pozdravem
Wišniowski Lukáš

Oslava narozenin paní Koželuhové, 5.7.2016

Přeji krásný den paní Urbanová, moc se všem u Vás líbilo. Akce byla velmi dobře a profesionálně naplánována a zvládnuta. Byli jsme nadšeni meníčkem i nápojovým programem. Obsluha byla velmi vstřícná, příjemná a ochotná. Jídlo velmi chutné. Prostředí jako vždy příjemné. Opět se do Gondoly budeme rádi vracet. Mockrát Vám za všechno děkuji a ráda Vás doporučím i dalším oslavencům nebo jen na strávení příjemných chvil.

S pozdravem Jana Koželuhová 🙂

Svatba Vavříkovi, 18.6.2016

Dobrý den,
ještě jednou Vám s manželem moc děkujeme. Bylo to nádherné a musím Vás ujistit, že ani po Vašem odchodu se nic nestalo a vše bylo tak, jak má být a jak jsme si představovali.

Musím říci, že po dlouho době jsem se nestyděla za to, co jsem vystudovala. Z profesního hlediska bylo vše perfektní a dokonalé. Máte pod sebou profesionální zaměstnance a ještě jednou jim musím vystřihnout velkou pochvalu. Slečnám už jsem to říkala po skončení hostiny, ale musím to říci i Vám. Opravdu takovýto profesionální přístup jsem dlouho nikde nezažila. Jsem ráda, že jsme si vybrali právě Gondolu. Komunikace s Vámi a plánování bylo také na výbornou. Ještě jednou moc děkujeme.

Doufáme, že se k Vám dostalo i to oznámení. Fotečky z restaurace zatím nemáme, ale jakmile se k nám dostanou (předpokládáme cca 14 dní), tak Vám nějaké pošleme.

S pozdravem

Pavlína a Radek Vavříkovi

Svatba Chmelíkovi, 11.6.2016

Vážená paní Urbanová,

chtěli bychom Vám poděkovat za skvěle připravenou svatební hostinu. Máte skvělý personál, nic nám nechybělo. Vše bylo dokonalé a přesně tak jak jsme si to představovali. Ba dokonce lepší. Moc děkujeme.

S pozdravem
Chmelíkovi

Svatba Matvijovi, 28.5.2016

Dobrý den paní Urbanová,

chtěla bych Vám poděkovat za perfektní zajištění naší svatební hostiny, za milé jednání a za ochotu a trpělivost 🙂
Svatební hostina se povedla, všichni byli moc spokojení….
Chtěla bych pochválit také obsluhu - byli milí, příjemní a vždy po ruce.

Takže nemáme vůbec co vytknout a za všechno moc děkujeme.
Doufám, že i z naší strany bylo všechno v pořádku…?
S přáním krásného dne a se srdečným pozdravem

Petra a Vladimír Matvijovi

Oběd veteránů z Belgie, 7.5.2016

Dobrý den,

se slavnostním obědem ve vaší restauraci jsme byli velmi spokojeni. Celá příprava, komunikace, sestavení menu, výzdoba, vše proběhlo s ochotou a bez problémů. Výzdoba byla vkusná a decentní.
Prostor salonku je příjemný, klidný, uvítali jsme možnost vstupu přes dvůr.
Složení menu i jídlo samotné si hosté pochvalovali.

S pozdravem a přáním hezkého dne
Mgr. Jitka KANTOVÁ

Magistrát města Plzně

oddělení protokolu

Svatba Jelínkovi, 16.1.2016

Vážená paní Urbanová,
chtěli bychom Vám a celému teamu Gondoly poděkovat za naprosto skvělý a profesionální přístup k našemu "velkému" svatebnímu dni. Ze zkušenosti našich kamarádů víme, že takto hladký průběh a příjemné vystupování nebývá samozřejmostí. Velice si vážíme toho, že jste i Vy sama byla u našeho příchodu do restaurace. Věřím, že si umíte představit i lepší program na sobotní odpoledne.. 🙂

Vyřiďte prosím ještě jednou naše velké díky dvěma příjemným a usměvavým slečnám na baru (bohužel neznám jejich jména).

Ještě Vám chci říci, že předběžný rozpočet jste trefila s rozdílem necelých 500,- Kč, což svědší o Vaší zkušenosti a profesionalitě.

Asi neumíme dostatečně vyjádřit naší spokojenost.. Prostě moc děkujeme!! 🙂

S pozdravem
Jelínkovi​

Svatba Sikytovi, 10.10.2015

Dobrý den, 10.10. 2015 jsme ve Vaší restauraci Gondola prožili jeden z nejkrásnějších okamžiků v našem životě. Váš přístup k naší svatbě byl od začátku až do konce perfektní. Po celou dobu plánování s námi byla paní Urbanová v kontaktu, vždy si vše vyslechla a vyšla nám ve všem vstříc. Reagovala obratem na všechny naše dotazy. Tímto jí děkujeme.
Samotný svatební den byl pro nás dokonalý. Při příjezdu ke Gondole na nás čekal personál a přivítal nás přípitkem. Rozbití talíře bylo nenucené a přirozené, stejně jako celovečerní chování personálu. Co se týká svatební hostiny byla nepřekonatelná. Jídlo bylo vynikající a nikdo nemohl nic namítat. Obsluha byla rychlá a bez jakékoli chybičky. Večerní raut byl také skvělý.
Obdivujeme ochotu Vašeho personálu, který měl s námi trpělivost (především u baru) a zvládl celý večer až do ranních hodin na jedničku.
Pokoj, který jsme od Vás dostali jako svatební dar byl krásný a snídaně po svatební noci byla zlatou tečkou.
Děkujeme Vám moc, náš den byl dokonalý bez jakýchkoli skrupulí a z velké části je to i Vaše zásluha.
Děkujeme Pavla a Roman Sikytovi.