Reference

Green Gondola > Reference

Jsme vždy velice rádi, když nám sdělíte dojmy z Vašeho svatebního dne, který proběhl právě u nás. Dejte vědět managementu hotelu na chalupska@greengondola.cz jak jste byli spokojeni. Zpětná vazba od vás je to, co nás posouvá dál a přispívá ke zkvalitnění našich služeb.

Děkujeme!


SVATBA KALINOVI, 3.2.2018

Dobrý den,

děkujeme. My jsme byli rádi, že jsme vše domluvili v takovém krátkém horizontu, a povedlo se to tak jak jsme chtěli jak u Vás, tak celý náš den. Za nás vše perfektní, nic co by mohlo být jinak nás nenapadá. Určitě, jakmile budeme mít od fotografa, tak pošleme 🙂

Rádi se vrátíme, a pokud se nás bude někdo ptát, určitě doporučíme.

Hezký den
Kalinovi

SVATBA FENCLOVI, 2.9.2017

Dobrý den, slečno Chalupská,

rádi bychom Vám poděkovali za perfektní spolupráci při přípravě naší svatby v restauraci Green Gondola. Velmi oceňujeme především Váš svědomitý přístup, vstřícné jednání a ochotu při plánování celé události. Chtěli bychom také pochválit Vaši kolegyni Janinu, která nám svým úsměvem a příjemným přístupem zpříjemnila nejen svatební den, ale i den před ním, kdy nám velmi ochotně pomáhala s přípravou salonku a dalších organizačních záležitostí. Pozitivně rovněž hodnotíme jídlo na svatební hostině i rautu. Vše bylo přesně podle našich představ a pokud se do budoucna naskytně nějaká další příležitost k oslavě, rádi se opět obrátíme na Vaši restauraci.

Děkujeme Vám za přání a ať se Vám dobře daří! 🙂

S pozdravem
manželé Fenclovi 🙂

SVATBA ŠINDELÁŘOVI, 9.9.2017

Dobry den pani Chalupská,

omlouvám se za pozdní odpověď. Byli jsme s Vašimi službami naprosto spokojeni a jsme rádi, ze jsme si vybrali Vás. Není co vytknout. A děkujeme, že díky Vám, vše proběhlo tak, jak mělo.

Pěkný den
Jitka Šindelářová

SVATBA BLÁHOVI, 30.9.2017

Vážená paní Chalupská,

děkujeme Vám i dalším zaměstnancům za velmi vstřícný přístup a péči. Byli jsme spokojení nadmíru 🙂 Hosté chválili jak jídlo, tak milý a ochotný personál, náš den jsme si tudíž užili i díky Vám na výbornou 🙂 Až budeme mít fotky k dispozici, rádi Vám je pošleme. Co se týče zlepšení - napadá nás jen onen páteční zádrhel s nerovnými stoly a pomačkanými ubrusy. Vaše sobotní péče však celkový dojem více než vyvážila, takže je naprosto kladný 🙂

Ještě jednou Vám i ostatním moc děkujeme a přejeme příjemné dny a pohodové hosty 🙂

Eliška a Josef Bláhovi

SVATBA LANGOVI, 16.9.2017

Dobrý den,

děkujeme za skvělou svatební hostinu i večerní raut. Obsluha byla příjemná a pozorná a jídlo vnikající!! Všichni svatebčané byli nadšeni!

Novomanželé Langovi

SVATBA PEROUTKOVI, 26.8.2017

Dobrý den, paní Chalupská,

chtěli jsme Vám moc poděkovat za perfektní organizaci svatební hostiny a servis při naší svatbě. Všechno klaplo a personál byl po celý večer profesionální a moc ochotný. Budeme se k Vám rádi vracet. V příloze posílám jednu fotku z domácí produkce při krájení dortu, pokud byste měla zájem, můžu pak poslat nějakou od profi fotografa.

Se srdečným pozdravem,
novomanželé Peroutkovi

SVATBA VOTRUBCOVI, 19.8.2017

Dobrý den paní Chalupská,

večer u vás se nám moc líbil, všechno bylo naprosto vynikající (oběd, raut, snídaně na pokoj, prostory i obsluha, která nás večerem provázela). Na oficiální fotografie si počkáme prý ještě dva týdny, ale mohu vám zatím poslat fotku z krájení dortu (v příloze). Zároveň bychom chtěli poděkovat za nedělní pozdější check-out ze svatební apartmá – přišlo velmi vhod 🙂 Jakmile budeme mít další fotky z prostor v Gondole, rádi vám je zašleme.

S pozdravem a přáním příjemného dne,
Michal a Monika Votrubcovi

SVATBA VOLEROVI, 5.8.2017

Dobrý den, paní Chalupská,

chtěli jsme Vám moc a moc poděkovat za perfektní zajištění celé naší svatební hostiny a rautu. Jídlo bylo vynikající, personál milý a vstřícný, takže vše proběhlo naprosto perfektně a díky Vašemu dětskému koutku, kde si děti krásně vyhráli, i v klidu:-) Takže ještě jednou moc a moc děkujeme.

S pozdravem,
novomanželé Volerovi

SVATBA MEZEROVI, 22.7.2017

Dobry den,

děkujeme za přání. Vše bylo u Vás super. Děkujeme moc!

P.S. Akorát jsme u Vás zapomněli flashku. Pro tu se zastavíme v týdnu. Moc děkujeme ještě jednou!

Manželé Mezerovi

SVATBA JINDROVI, 7.7.2017

Dobrý den, paní Chalupská,

konečně se dostáváme k tomu, abychom Vám napsali. Dnes je to právě měsíc od našeho velkého dne D a chtěli bychom Vám i celému Vašemu kolektivu touto cestou ještě jednou moc poděkovat, že jsme mohli náš velký den prožít právě u vás. Byl to pro nás úžasný den í díky vám a zázemí, které jste nám vytvořili a myslíme si, že byli i všichni naši hosté moc spokojeni. Skvělá kuchyně, krásné prostředí, úžasný kolektiv personálu.. ještě jednou opravdu velké díky vám všem a určitě moc rádi k vám opět zavítáme. Přes odkaz Letecká pošta jsme Vám poslali v zipu pár fotek, kdyby byl nějaký problém s otevřením nebo kvalitou, dejte prosím vědět. Přejeme Vám i do budoucna spoustu dalších takto spokojených párů, jakými jsme byli my i stále dostatek hostů.

Zdraví a krásné letní dny přejí,
Sylva a Karel Jindrovi