Reference

Green Gondola > Reference

Jsme vždy velice rádi, když nám sdělíte dojmy z Vašeho svatebního dne, který proběhl právě u nás. Dejte vědět managementu hotelu na kolovratova@greengondola.cz jak jste byli spokojeni. Zpětná vazba od vás je to, co nás posouvá dál a přispívá ke zkvalitnění našich služeb.

Děkujeme!


SVATBA SRPEN 2020

Dobrý den, paní Kolovratová,

chtěla bych Vám a celému hotelovému týmu poděkovat za výborný servis během naší svatební hostiny. Vše bylo perfektně připravené, obsluha se nám maximálně věnovala a ve všem nám vyšla vstříc. Jídlo bylo vynikající. Velké poděkování posíláme tedy i do kuchyně. Ještě jednou moc děkujeme!

Manželé Bekovi

SVATBA SRPEN 2020

Dobrý den,

moc děkujeme. Green Gondola byla rozhodně dobrá volba. Vše bylo naprosto skvělé. Byli jsme spokojení s jídlem, prostředím i obsluhou. Až nám fotograf dodá fotky, rádi vám je zašleme.

S pozdravem

Lucie Chýlková

SVATBA ČERVENEC 2020

Dobrý den, paní Kolovratová,

též bychom Vám chtěli mnohokrát poděkovat, jak za nás, za novomanžele, tak i za obě zúčastněné rodiny, že jste nám po celý svatební den dopřávali tak skvělý servis ... ☺Také by jsme chtěli moc poděkovat konkrétně Vám, za perfektní jednání a snahu nám vyjít maximálně vstříc, moc si toho vážíme ...
Až fotografie dostaneme do rukou, tak určitě nějaké zašleme, měly by být do 14 dnů hotové. Určitě někdy v budoucnu Vašich kvalitních služeb ještě využijeme ...
Mějte se krásně,

S pozdravem
manželé Kubíkovi

Svatba leden 2020

Dobrý den,

chtěli bychom všem, kteří se podíleli na přípravě naší svatební hostiny, moc poděkovat. Velké DÍK patří především paní Drlíčkové, která vše zorganizovala a vyhověla veškerým našim požadavkům. Všechno bylo krásně připravené, prostředí příjemné, obsluha velice milá a pozorná, jídlo výborné. Všichni jsme si to u vás moc užili, na tento den budeme ještě dlouho s úsměvem na tváři vzpomínat. Určitě vás budeme všude doporučovat.

Krásný den přejí novomanželé Pechovi.

Svatba listopad 2019

Dobrý den,
děkujeme, my jsme velmi rádi, že jsme si zvolili právě Gondolu. Výzdobu, kterou jste nám připravila byla velmi pěkná a byla jsem nadšena. Celkově s Vaším jednáním a komunikací jsem byla po celou dobu velmi spokojená.

S pozdravem Šedivá

Svatba říjen 2019

Dobry vecer pani Drlickova,

Moc Vam a personalu Green Gondola dekujeme. Nas svatebni den byl krasny a hezky jsme si to uzili diky Vasemu profesionalnimu pristupu, mile obsluze, vybornemu jidlu a prijemnemu prostredi. A nasi hoste byli take velmi spokojeni😊
A dekuji take za seznam dalsich kontaktu, ktere jste mi na zacatku poslala. Vyuzili jsme je pro ziskani fotografa, hudebnika, cukrarky a kvetinarky. A i zde jsme byli se vsim velmi spokojeni.

Prejeme Vam hezky vecer

Manzele Belfinovi

Svatba září 2019

Vážená paní Drlíčková,

děkujeme, byli jsme u vás moc spokojeni. Vše proběhlo podle našich představ.
Jídlo bylo vynikající, obsluha milá a ochotná jak v pátek při možnosti přípravy, tak v sobotu.

Rádi k Vám opět někdy zavítáme.

Hezký zbytek dne

Březinovi

Svatba září 2019

Dobrý den,

děkujeme moc za všechny služby, které jste nám poskytli, se svatebčany jsme se shodli, že Váš přístup, Vaše vstřícnost, vybavení a trpělivost nás velice příjemně překvapila. Náramně jsme si den užili a to hlavně i díky Vám. Je vidět, že Vaše organizační schopnosti jsou nezměrné. Ještě jednou děkujeme za možnost uspořádat svatební hostinu a veselici ve vaší restauraci.

Jakmile budeme mít fotky, určitě se podělíme.

Ještě jednou děkujeme a přístup a za vstřícnost,
manželé Hampejsovi

Svatba srpen 2019

Vážená paní Drličková,

Děkujeme za rodinné uspořádání svatební hostiny, bylo to nad očekávání. Den jsme si užili na maximum a to díky Vám 🙂 Z naší strany moc děkujeme a vřele budeme doporučovat Vaše služby dál. Jídlo, pití dekorace a personál byl fantastický 🙂🙂. Fotky z oslavy zatím nemáme, ale snad brzy budou.
Ještě jednou děkujeme!🙂🙂🙂

Krásný zbytek dne
přejí
Terezie a Martin Sladkovský

Svatba srpen 2019

Dobrý den, paní Drlíčková,

Svatební den u vás jsme si moc užili a děkujeme Vám i celému vašemu týmu za ochotu a vstřícnost, kterou jste nám projevili nejen ve svatební den, ale i v průběhu příprav.
Rádi k vám někdy opět zavítáme.

Jelikož jsme se teď vrátili ze svatební cesty, neměli jsme ještě šanci projít všechny fotky.
Určitě se k tomu ale dostaneme v průběhu týdne a nějaké Vám pošleme.

S pozdravem,
Vacíkovi