Svatby, firemní a soukromé akce

Green Gondola > Restaurace Plzeň > Svatby, firemní a soukromé akce

Nabízíme vám kompletní organizaci svateb, konferencí, banketů, rautů, recepcí, školení, výukových a vzdělávacích seminářů, oslav apod. V rámci vaší akce zajistíme:

 • Výbornou kuchyni (kompletní návrh hostiny i rautového občerstvení)
 • Výzdobu salonku podle vašich představ
 • Uskladnění vlastního cukroví, dortu a květin
 • Doporučíme cukrářku, květinářku i hudbu
 • Při objednání svatební hostiny i rautu novomanželské apartmá zdarma*

Naší předností je hlavně osobní přístup! Od začátku se vám bude plně věnovat naše manažerka. Podívejte se na hodnocení a poděkování z oslav a svateb od našich klientů! Jsme rádi, že se vám u nás líbí.

Svatby v Green Gondole

Svatba je jedním z nejkrásnějších dnů v životě a kdo by ji nechtěl prožít ven spojení s gurmánskými hody v romantickém prostředí klidné restaurace? Pro vaši orientaci uvádíme možný scénář svatby pro 30 osob včetně cenové kalkulace.

Kompletní nabídku svatebního menu a rautového sortimentu i s bližšími informacemi vám rádi zašleme e-mailem. Kontaktujete naši manažerku Veroniku Hůrkovou na e-mailu hurkova@greengondola.cz nebo na tel.čísle +420 736 612 122. Můžete využít i rezervační formulář níže.

Neodmyslitelnou součástí svatební oslavy je také svatební noc. Když se rozhodnete u nás uspořádat vaši svatební hostinu i večerní raut, jako poděkování a dárek od nás dostanete svatební pokoj (při plné obsazenosti bez záruky).

*Pokoj pro novomanžele poskytujeme zdarma v případě rozpočtu svatby nad 20.000 Kč.

  Rezervační fomrulář

  [recaptcha]

  Po odeslání vám bude rezervace potvrzena e-mailem.

  FOTOGALERIE