O nás

Green Gondola > O nás

Nedaleko historického centra Plzně, pár kroků od náměstí Republiky, leží skupina budov zvaná Malé Benátky. V jedné z nich, pod historickými klenbami a kamennými zdmi, se nachází trojúhelník služeb Hotel Restaurace & Wellness.

Nejprve o tom proč jsme GREEN

Nejen díky naší poloze u zeleného parku Mlýnské strouhy, ale především díky naší restauraci, která se změnila a ozdravila. Nabízíme zdravé a chutné pokrmy, které pro vás s láskou připravují naši šikovní kuchaři. Opakovaně jsme na základě doporučení nezávislých hodnotitelů zařazováni do Maurerova výběru GRAND RESTAURANT. Tato značka je zárukou toho, že milovníci dobrého jídla a pití byli u nás spokojení. Přijďte i vy vyzkoušet naši výjimečnou kuchyni. Připravili jsme pro vás zdravé menu založené na těch nejkvalitnějších a pečlivě vybíraných surovinách. Součástí našeho jídelního lístku jsou i Raw a Paleo pokrmy. Co se nápojů týče, najdete u nás nyní například vynikající přírodní limonády, kávu a další „green“ speciality.

 

Nyní pár řádků o tom kde se dobře vyspíte

Naši hosté vysoce oceňují samotnou polohu hotelu, díky které mají vše v docházkové vzdálenosti do pěti minut. I přes zdánlivý ruch centra města nabízí však malebné prostředí „plzeňských Benátek“ s jezírkem a travnatou plochou klidné prostředí pro nerušený odpočinek. V Gondole najdete vše, co potřebujete pro příjemný rodinný výlet, setkání s přáteli po letech či obchodní cestu. Zkrátka pro všechny aktivity, které vyžadují kvalitní ubytovací servis či zázemí pro společenské vyžití. Naše komfortně vybavené prostory jsou vhodné pro přípravu konferencí, banketů, rautů, recepcí, školení, výukových a vzdělávacích seminářů, svateb, oslav apod.

Je libo na dort jahody?

Po náročném dni jistě oceníte příjemnou relaxaci v naší privátní sauně nebo vířivce. Že byste si v bublinkách dali rádi bublinky, jahody a potom třeba masáž? Tak na co ještě čekáte? Těšíme se na setkání v plzeňské Gondole!

Ubytovací řád a ochrana spotřebitelů – formát PDF

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen  vystavit  kupujícímu  účtenku.  Zároveň  je povinen zaevidovat přijatou  tržbu  u  správce  daně  online;  v  případě  technického  výpadku  pak  nejpozději  do 48 hodin.“, eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.