Reference

Green Gondola > Reference

Jsme vždy velice rádi, když nám sdělíte dojmy z Vašeho svatebního dne, který proběhl právě u nás. Dejte vědět managementu hotelu na hurkova@greengondola.cz jak jste byli spokojeni. Zpětná vazba od vás je to, co nás posouvá dál a přispívá ke zkvalitnění našich služeb.

Děkujeme!


Oslava říjen 2021

Dobrý den, paní Hůrková,
včera proběhla oslava naší maminky. Ráda bych poděkovala Vám a personálu za profesionální, skvěle provedou práci. Oslava proběhla bez jediné chyby podle našich představ.
Děkuji a přeji hlavně hodně zdraví.
S úctou Martina Burešová s rodinou

Oslava červenec 2021

Dobrý den,
mockrát děkujeme za včerejší raut! Jídlo bylo úplně úžasné, paní servírka ochotná a rychlá. Byli jsme moc spokojeni 🙂👍
Děkujeme!
Mějte se moc hezky,
Pirnerovi

Svatba červenec 2021

Dobrý den, paní Hůrková,

ráda bych Vám poděkovala za ochotu a profesionalitu při plánování až po samotný svatební den, který proběhl dle našich představ.
Příjemné prostředí, výzdoba, perfektní menu.
Jetě jednou děkujeme Vám i celému personálu, který se o nás staral, za krásný start do našeho společného života, na který budeme my i naši blízcí dlouho vzpomínat.

M+M Salcman

SVATBA ČERVEN 2021

Dobrý den, paní Hůrková,

ještě jednou jsme Vám všem chtěli moc poděkovat. Byli jsme u Vás velmi spokojení. O všechny bylo skvěle postaráno a prostředí pro svatbu to bylo opravdu ideální! Velmi děkujeme Vám, za ochotu a spolupráci při plánování, výzdobě, ale také v den svatby. Stejně tak bychom ještě jednou chtěli poděkovat slečnám servírkám, které se o nás perfektně staraly až do úplně závěru dne!

S pozdravem,
Kučerovi

SVATBA ŘÍJEN 2020

Paní Hůrková,

byli jsme u Vás velmi spokojeni. Všichni se o nás moc hezky starali. I přes covidové komplikace vše proběhlo podle našich představ, ba ještě lépe. Fotky Vám určitě rádi pošleme, jakmile se jimi probereme a až dostaneme reprezentativní snímky od oficiálního fotografa pana Pinkera. Určitě se k Vám budeme rádi vracet, a to nejen na dobrý oběd, ale třeba i na oslavu našeho výročí. 🙂 Petr říkal, že Váš hotel má genia loci. A já s ním souhlasím. 🙂

S přáním pevného zdraví a dobré nálady,
Vlaďka a Petr

SVATBA ŘÍJEN 2020

Dobrý den,

i my ještě jednou děkujeme, všechno vyšlo dokonce lépe, než jsme si vůbec přáli 🙂
Fotky určitě zašleme, jen co nám je paní fotografka pošle 🙂

Všetičkovi

OSLAVA ZÁŘÍ 2020

Dobrý den, paní Hůrková,

taky moc děkujeme. Služby byly perfektní a jídlo dobré, a tak jsme byli moc spojeni.

S pozdravem
Jana Zachová

SVATBA ZÁŘÍ 2020

Dobrý den, paní Hůrková,

děkujeme za gratulaci.
Svatba v Gondole byla pro nás skvělá volba a moc děkujeme za vstřícný přístup jak Vás tak i personálu.
Našim hostům tak i nám se moc líbilo. Super byla možnost přespat nahoře 🙂 .

Zatím máme bohužel pouze fotky z mobilů od našich přátel. Fotograf nám slíbil dodání jeho profi kousků cca do 14 dní. Tak bychom některé zaslali až poté.

Děkujeme

Pěkný den

Lanzendorfovi

SVATBA SRPEN 2020

Dobrý den, paní Hůrková,

chtěla bych Vám a celému hotelovému týmu poděkovat za výborný servis během naší svatební hostiny. Vše bylo perfektně připravené, obsluha se nám maximálně věnovala a ve všem nám vyšla vstříc. Jídlo bylo vynikající. Velké poděkování posíláme tedy i do kuchyně. Ještě jednou moc děkujeme!

Manželé Bekovi

SVATBA SRPEN 2020

Dobrý den,

moc děkujeme. Green Gondola byla rozhodně dobrá volba. Vše bylo naprosto skvělé. Byli jsme spokojení s jídlem, prostředím i obsluhou. Až nám fotograf dodá fotky, rádi vám je zašleme.

S pozdravem

Lucie Chýlková